Екскурсія в Чорнобиль

3 дні

Від 77 євро

*оплата в гривнях по внутрішньому курсу туроператора, ціни вказані у іноземній валюті лише з інформаційною метою і до реклами не відносяться. Комерційний курс уточнюйте у менеджерів!

**ціна залежить від дати та місяця виїзду


Львів – Рівне – Житомир – Чорнобиль – Київ – Коростишів – Житомир – Рівне – Львів


 

Щоб отримати актуальну ціну на обрану дату – зателефонуйте.


Або оберіть дату та натисніть замовити. Менеджер з Вами зв’яжеться та надасть всю інформацію.

Артикул: at00000175 Категорія:

День 1.
Львів – Рівне – Житомир – Київ
Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал – трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А».
Нічний переїзд в Київ.
Дорогою передбачені зупинки для посадки в містах – Рівне, Житомир, Київ.


День 2.
Київ – Чорнобиль
Прибуття в Київ.
Починаємо свій шлях в зону відчуження – вирушаємо на екскурсію.
Жива історія – Прип’ять і Чорнобиль (входить у вартість + вх. квиток)
КПП “Дитятки” – початок шляху в зону відчуження. Першим нас зустріне звичайне провінційне місто Чорнобиль. Зараз тут проживають співробітники станції та інших підрозділів Чорнобильської зони. Автобусна екскурсія містом, відвідування виставки роботів і техніки, які брали участь в ліквідації наслідків аварії і пам’ятник “Тим, хто врятував світ”. КПП “Лелев”. В’їзд в 10-кілометрову зону. Село Копачі, де ми відвідаємо дитячий садок, однієї з уцілілих будівель після поховання всього села. Копачі знаходяться в чотирьох кілометрах від атомної станції. Промисловий майданчик Чорнобильської атомної електростанції: фото-зупинка біля ставка-охолоджувача, відвідання меморіалу біля адміністративного корпусу АЕС, годування гігантських сомів (залежить від погодних умов), Укриття-2 “Арка”, оглядовий майданчик. Ми побачимо новий об’єкт-укриття на відстані 300 метрів!!! Покинуте місто Прип’ять – Рудий ліс, стела “Прип’ять” при в’їзді в місто, міст смерті, зупинка на центральній площі міста, піша прогулянка. А також палац культури “Енергетик”, готель “Полісся” (спостережний пункт), універмаг, парк атракціонів, чортове колесо (пуск колеса був запланований на 1 травня 1986, але…), кінотеатр “Прометей”, річкова пристань міста, затоплений причал, дитячий садок і школа. Також у нас буде можливість побачити секретний об’єкт Чорнобиль 2. ЗГРЛС “ДУГА-1” ЗГРЛС “ДУГА-1” один з найвідоміших об’єктів колишнього СРСР. Дуга призначалася для оповіщення про загрози з повітря (запущені міжконтинентальні балістичні ракети).

(Програма екскурсії може бути змінена в залежності від тривалості світлового дня, погодних умов і за вказівкою адміністрації ЧЗВ)
Повернення в Київ. Поселення у готель.


День 3.
Київ – Львів
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Всім бажаючим пропонуємо:
Одна вулиця – безліч історій: Андріївський спуск (Дорослий: 100грн. / Діти: 100грн. + вх. квиток)
Вулиця, де жили знамениті люди, відбувалися курйози і різні містичні історії. Тут виникали різні незрозумілі явища і навіть розташовувалися заклади «червоних ліхтарів». Це вулиця, де оселялися найбільш незвичайні будівлі і скульптури. Ну і, звичайно ж, з цим місцем пов’язано безліч легенд, заснованих на цілком реальних фактах. Звісно, головною прикрасою є Андріївська церква. До речі, це єдина церква без дзвіниці. Вам цікаво чому так?! Приходьте на екскурсію і обов’язково дізнаєтеся!
Виїзд з Києва в сторону Львова. Дорогою зупинки для висадки в містах – Рівне та Житомир.
Екскурсія-прогулянка “Гранітне диво України” (входить у вартість + вх. квиток)
Ми відвідаємо неймовірне місце – Коростишівський «каньйон». Але це радше озеро, що утворилося в наслідок затоплення гранітного кар’єру. Над озером височіють 10-метрові скелі, що відображаються в воді незвичайного бірюзового відтінку. Вільний час біля озера.
22:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття – Комплекс Термінал «А».
23:00 орієнтовний час трансферу від комплексу Термінал «А» на залізничний вокзал.

Країна

Україна

Кількість днів

3

Тип харчування

Сніданки

Зірковість готелю

2 зірки

виліт/виїзд

Львів