Вікенд з родзинкою… Замок Корвінів + Турда!

3 дні

Від 73 євро

*оплата в гривнях по внутрішньому курсу туроператора, ціни вказані у іноземній валюті лише з інформаційною метою і до реклами не відносяться. Комерційний курс уточнюйте у менеджерів!

**ціна залежить від дати та місяця виїзду

***всі тури не відображені на сайті, їх є багато, Зв’яжіться з нами по телефону і ми підберемо Тур який Ви шукаєте


Львів – Бейле Фелікс – Орадя – Хунедоара – Альба-Юлія – Клуж-Напока – Турда – Бая-Маре – Мукачево – Львів


!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

!!! У вартості туру екскурсія по Альба-Юлії!!!

Можливо відвідати: термальний комплекс Appolo Resort and Spa в містечку Бейле Фелікс, містечко Орадя, Замок Корвінів, соляну шахту в місті Турда, культурну столицю Трансільванії – місто Клуж-Напока!!!


Щоб отримати актуальну ціну на обрану дату – зателефонуйте.


Або оберіть дату та натисніть замовити. Менеджер з Вами зв’яжеться та надасть всю інформацію.


Кращі пропозиції відпочинку тут і зараз. Кращі ціни, кращі місця, кращі готелі. Лайфхаки з відпочинку по всьому світу у нашому Telegram каналі

День 1.
Львів – Орадя – Беєле Фелікс
Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал – трансфер до Терміналу «А». Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Переїзд в Орадя. Поселення в готель. У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:
Appolo Resort and Spa в містечку Бейле Фелікс (Трансфер: 10€ + вх. квиток)
Комплекс з природньою термальною водою. Курорт Бейле Фелікс – розташований поблизу Західних Румунських гір на пагорбах, покритих лісами, які створюють ідеальну атмосферу для любителів СПА відпочинку в будь-яку пору року.
“Перлина Трансільванії – Орадя” (Дорослий: 26€ / Діти: 18€)
Вечірня екскурсія невеликим містечком на кордоні з Угорщиною, в яке складно не закохатися з першого погляду! Тут дуже гарний історичний центр, сформований ще з часів Австро-Угорщини під впливом стилів бароко і рококо з десятками храмів, театрів, ратуш і найкрасивішою пішохідною вулицею Трансільванії – вулицею Республіки.
Повернення в готель. Ночівля в готелі.


День 2.
Алба-Юлія – Дева – Клуж-Напока – Хунедоара
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в місто Діва. У вільний час усім бажаючим рекомендуємо відвідати:
Замок Корвінів (Дорослий: 30€ / Діти: 21€ + вх. квиток)
У невеликому містечку Хунедоара, велично височить неймовірно красивий замок з химерними вежами, розвідними мостами, справжня мрія романтика – замок Корвінів. Замок чудово підійде в якості ілюстрації до книг про ренесанс, бароко, готику і неоготику.
Екскурсія одним з найдавніших міст Трансільванії – Алба-Юлія (входить у вартість туру)
Історія міста бере свій початок ще з античних часів. Візитною карткою міста є однойменна фортеця Алба-Юлія. Під час екскурсії фортецею ми пройдемо так званий маршрут 3 фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і форту Алба Кароліна, який був побудований під час Габсбурзької Імперії.
Вечірня екскурсія по культурній столиці Трансільванії – місту Клуж-Напока (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Подвійна назва міста відображає його багату історію, підтверджує вік і відбитки декількох послідовних культур і цивілізацій . “Напока” називалось давнє датське, а потім римське місто, вперше згадане в 108 році н.е. В XI столітті угорцями місто було назване Коложварі, звідки поступово виникла спрощена і руминізована форма Клуж.
Повернення в готель. Ночівля в готелі.


День 3.
Турда – Львів
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час пропонуємо:
Соляна шахта Турда (Трансфер: 18€ + вх. квиток)
Соляна шахта в Турді займає 1-е місце серед найкрасивіших місць в світі, які знаходяться під землею, випереджаючи Печеру кристалів в Мексиці і церкви Сан-Клементе і Санта Марія в Римі. В даний час соляна шахта є музеєм гірничої справи, а також має парк розваг з баскетбольними кільцями, міні-гольфом, каруселями та підземнихм озером по якому можна кататися на човні.
Повернення в Клуж. Переїзд в Україну. 23:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». 23:50 орієнтовний час трансферу на залізничному вокзал.

Країна

Румунія

Кількість днів

3

Тип харчування

Сніданки

Зірковість готелю

2 зірки, 3 зірки

виліт/виїзд

Львів