Подорож в Трансільванію…

5 днів

Від 126.00 

*оплата в гривнях по внутрішньому курсу туроператора, ціни вказані у іноземній валюті лише з інформаційною метою і до реклами не відносяться. Комерційний курс уточнюйте у менеджерів!

**ціна залежить від дати та місяця виїзду


Львів – Мукачево – Бая-Маре (1 ніч) – Сігішоара – Сібіу (1 ніч) – Алба Юлія – Хунедоара – Бухарест (1 ніч) – Сіная – Бран – Брашов – Онешті (1 ніч) – Чернівці – Тернопіль – Львів


!!! Тур без нічних переїздів !!!


!!! У вартості туру екскурсії “Перлиною Трансільванії” – містом Сігішоара, столицею Румунії – Бухарестом і „Румунським Зальцбургом” – містом Брашов!!!

Можливо відвідати: соляну шахту в Турді, першу столицю Трансільванії місто Сібіу, фортецю Алба Юлія і замок Корвінів, найбільший термальний комплекс у Європі – Therme Bucurest, замок „Графа Дракули і палац «Пелеш»


Щоб отримати актуальну ціну на обрану дату – зателефонуйте.


Або оберіть дату та натисніть замовити. Менеджер з Вами зв’яжеться та надасть всю інформацію.

Артикул: at00000131 Категорії: ,

День 1.
Львів – Бая-Маре
Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал – трансфер до Терміналу «А».
Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А». Можлива посадка в Стрию (+1 година з моменту відправлення в тур), Мукачево (+4 години з моменту відправлення в тур). Переїзд в Бая-Маре. Поселення в готелі. Вільний час. Ночівля в готелі.


День 2.
Клуж-Напока – Турда – Сігішоара – Сібіу
Сніданок. Виселення з готелю. Відвідування соляної шахти Турда (трансфер 13€+вх. квиток). Соляна шахта в Турді займає 1-е місце серед найкрасивіших місць в світі, які перебувають під землею, випереджаючи Печеру кристалів в Мексиці і церкву Сан-Клементе і Санта Марія в Римі. В даний час соляна шахта є музеєм гірничої справи, а також має парк розваг з баскетбольними кільцями, міні-гольфом, каруселями та підземним озером, яким можна кататися на човні.
Переїзд в Сігішоару. В долині річки Тирнава Маре збереглось одне з середньовічних міст Європи, “Перлина Трансільванії” – місто Сігішоара. Тут народився Влад Дракула, майбутній військовий губернатор Трансільванії і воєвода Валахії. Вулички цього старовинного міста-фортеці практично не змінилися з часів дитинства нашого героя. У будинку, де народився Дракула, сьогодні відкрито ресторан, де бажаючі можуть скуштувати дракулівської кухні.
Символом міста є вежа з годинником, в стінах якої відкрито музей історії Сігішоари, а з балкона вежі відкривається чудова панорама на місто та навколишні краєвиди. Тут є на що подивитися поціновувачам старовини і любителям легенд. Вільний час.
Переїзд в Сібіу. Поселення в готель. Вільний час. Усіх бажаючих запрошуємо відвідати екскурсії:
Вечірня екскурсія першою столицею Трансільванії – містом Сібіу (18€/16€). Місто просто створене для пішоходів, вся його територія поділена на два рівні: Верхнє місто, в якому розташована більшість історичних місць Сібіу, і Нижнє місто, в якому уздовж вулиць, мощених бруківкою, Ви побачите барвисті будинки, огороджені значними міськими стінами і захисними баштами, що підносяться над річкою Кибіна.
Повернення в готель. Ночівля в готелі.


День 3.
Сібіу – Алба-Юлія – Хунедоара – Бухарест
Сніданок. Вільний час в Сібіу. У першій половині дня усім бажаючим пропонуємо відвідати факультативну екскурсію до фортеці Алба Юлія і замку Корвінів (36€/21€+вх. квиток). Алба Юлія – одне з найдавніших міст Трансільванії, історія якого бере свій початок ще з античних часів. Візитною карткою міста є однойменна фортеця Алба-Юлія. Під час екскурсії фортецею ми пройдемо так званий маршрут 3-х фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і форту Алба Кароліна, побудованого під час Габсбурзької Імперії. Переїзд в Хунедоару. У невеликому містечку Хунедоара, велично височить неймовірної краси замок, з химерними вежами, розвідними мостами, справжня мрія романтика – замок Корвінів. Замок чудово підійде в якості ілюстрації до книжкових главам про ренесанс, бароко, готику і неоготику.
Повернення в Сібіу. Виселення з готелю. Переїзд в Бухарест.
Сьогодні нас чекає екскурсія столицею Румунії – містом Бухарест. Розташоване на Валашському плоскогір’ї біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії за часів правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія містом: площа Конституції, площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього знаходиться палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв. Поселення в готелі. Вільний час.
У вільний час усіх бажаючих запрошуємо відвідати найбільший термальний комплекс в Європі – Therme Bucurest (16€+вх. квиток). У комплексі є 8-м басейнів з термальною водою багатою мінеральними солями, 3-и ароматерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. екзотичних рослин). Повернення в готель. Ночівля в готелі.


День 4.
Бран – Брашов – Бухарест – Онешті – Синая – Замок Пелеш
Сніданок. Виселення з готелю. Рекомендуємо відвідати Палац Парламенту (18€ /16€ + вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Ніколая Чаушеску внесено до Книгу рекордів Гіннеса як найбільшу адміністративну будівлю в світі після Пентагону. Безумовно, воно заслуговує на особливу увагу, вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, які важать понад 3 тонн, або 5-ти тонна люстра.
Переїзд в місто Сіная. Екскурсія літньою резиденцією королівської сім’ї Румунії. Нас чекає відвідування одного із найбільш неповторних музеїв Європи – замку «Пелеш» (16€/13 €+вх. квиток), шедевру архітектури і мистецтва. Тут можна побачити, як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених люстрах, як німецькі вітражі плавно переходять у стіни з іспанської шкіри, як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють багатство смаку …
У величезній долині, на схилі могутньої скелі височить неприступний і зловісний замок “Графа Дракули” (18€/16€+вх. квиток). Тут є все – серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв … Страшну казку про графа Дракулу було відзнято саме тут… Але іноді хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна … І не варто побоюватися. По-перше, з нами буде досвідчений гід, а по-друге, всім відомо, що казки просто зобов’язані закінчуватися красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки. Всіх бажаючих запрошує “Кімната Страху” – моторошне і захоплююче видовище не для людей зі слабкими нервами …
Переїзд в Брашов. На десерт – екскурсія “Румунським Зальцбургом” – містом Брашов. Це одне з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, ренесансу та романського стилю, зачаровує і дарує прекрасні спогади про місце, в якому зупинився час. Вільний час. Переїзд в Онешті. Поселення в готель. Ночівля в готелі.


День 5.
Онешті – Чернівці – Тернопіль – Львів
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Україну.
Орієнтовно прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці – 15:00, в Тернопіль – 19:00, до Львова – 22:00. Місце прибуття у Львові – Термінал «А». Трансфер до Львівського залізничного вокзалу орієнтовно в 23:00.
До нових зустрічей!

Країна

Румунія

Кількість днів

5

Тип харчування

Сніданки

Зірковість готелю

2 зірки, 3 зірки

виліт/виїзд

Львів