Подорож в Каппадокію…

6 днів

Від 173.00 

*оплата в гривнях по внутрішньому курсу туроператора, ціни вказані у іноземній валюті лише з інформаційною метою і до реклами не відносяться. Комерційний курс уточнюйте у менеджерів!

**ціна залежить від дати та місяця виїзду


Одеса – Стамбул (1 ніч) – Каппадокія (1 ніч) – Бухарест (1 ніч) – Одеса


Курорт: Каппадокія
Курорт: Стамбул


У вартість туру вже включені екскурсії по Стамбулу, Каппадокії та Бухаресту…

Є можливість відвідати: Айя-Софію, Цистерну Базиліка, мечеть Сулеймана та усипальницю Роксолани в Стамбулі, музей під відкритим небом Гереме, фортецю Учхисар та підземне місто Каймакли в Каппадокії, найбільший термальний комплекс в Європі – Therme Bucurest!!!


Щоб отримати актуальну ціну на обрану дату – зателефонуйте.


Або оберіть дату та натисніть замовити. Менеджер з Вами зв’яжеться та надасть всю інформацію.

Артикул: at00000128 Категорії: ,

День 1.
Одеса – Ізмаїл
Виїзд з Одеси. Можливе приєднання в Ізмаїлі.
Перетин кордону. Нічний переїзд в Стамбул.


День 2.
Стамбул
Стамбул, побудований на берегах Босфорської протоки – єдине місто в світі, яке розташоване одразу на двох частинах світу. Він охороняє священні реліквії великих світових імперій: Римської, Візантійської та Османської. Будучи унікальною сполучною ланкою між Заходом і Сходом, минулим і майбутнім, Стамбул увібрав в себе найкраще від обох континентів. Скарби мистецтва і архітектури викликають почуття ностальгії, а сучасні хмарочоси дивують своєю витонченістю і красою … Тільки побачивши його на власні очі, можна із захопленням усвідомити велич Стамбула, блиск і сповнений протиріч сьогоднішній день цього міста… Поселення в готель. Вільний день.
Нас чекає автобусно-пішохідна екскурсія «Турецький діамант – Стамбул». Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, який повен чудесних місць, пам’яток історії, культури та архітектури, що зачаровують погляд. Усього за кілька годин ми побачимо: Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі лазні Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда.
Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та ринками… Під час оглядової екскурсії в нас буде чудова можливість придбати не лише сувеніри, але й вироби зі шкіри та хутра (у програмі оглядової екскурсії відвідини шкіряного торгівельного центру).
Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати екскурсії на вибір:
• Айя-Софія и Цистерна Базиліка (21€/13€+вх. квиток). Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою, барвистим камінням та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають. Більшість колон доричного і коринфського ордера узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону.
• Для всіх бажаючих відкриє свої двері Палац Топкапи (18€/10€+вх. квиток). Одна з найвідоміших визначних пам’яток Стамбулу і один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османською державою, однією з трьох найбільших імперій світу.
• Слід великого кохання» – мечеть Сулеймана та усипальниця Роксолани (21€/13€). Один із семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшлива будівля, справжній шедевр османської архітектури – мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована на честь жінки. Це – наша легендарна Роксолана, яка п’ятсот років тому полонила одного з наймогутніших володарів тогочасного світу – турецького султана, та ще й ввела на чужині, в потужній Османській імперії, на кілька десятиліть приватне мудре правління державою!
• Морська прогулянка на кораблику по Босфору (30€/21€). Протока розділяє Європу і Азію. Тільки під час цієї прогулянки, стоячи на палубі корабля, що пливе найкрасивішою протокою Євразії, ми побачимо будинки мільйонерів, будинки-острова, палаци і замки султанів.
• Turkish night (48€/38€). Ви хочете відчути себе справжнім султаном? Тоді ця екскурсія для Вас. Покличте на допомогу свою уяву, і Ви відчуєте себе в гаремі. Професійні артисти своїм танцем оживлять образи минулого, Ви побачите справжній танець живота, а вечеря буде наповнена смачними стравами турецької національної кухні та різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої звучатиме європейська і турецька музика. Поселенняя в готель. Ночівля в готелі.


День 3.
Каппадокія
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Каппадокію. Сьогодні нас чекає подорож в минуле, в загублений світ зі своїм устроєм життя і своїми традиціями, що склалися ще багато століть назад. Знайомтесь – Каппадокія, чарівна музика, застигла в камені. Пейзажі Каппадокії вражають своєю магічною красою. Вони сформувалися на місці виверження вулканів, що відбувалися на цій тереторії 70 мільйонів років тому. Скелі, як за помахом чарівної палички, кілька разів на день міняють свій колір: від рожевого до вогняно-рудого. Природа Каппадокії по праву вважається унікальною, сюди приїжджають з усього світу, щоб помилуватися неймовірними за формою і красою скелями, відвідати підземні міста, печерні ранньохристиянські монастирі і церкви, подихати чистісіньким повітрям, насолодитися абсолютною тишею, відчути дивовижну енергетику цих місць. Поселення в готель. Вільний час.
У вільний час пропонуємо відвідати:
Усіх бажаючих запрошуємо відвідати вечірню програму «Тисяча і одна ніч» (43€/38€). Дивовижна шоу програма включає танці мандрівних ченців (дервішів), традиційні турецькі танці у виконання професійних танцюристів. Ну і яка ж «Турецька ніч» без танцю живота і вечері, який включає в себе національні страви та напої ?! Повернення в готель. Ночівля в готелі.


День 4.
Каппадокія – Каймакли
До сніданку по бажанню – екскурсія над вершинами Каппадокії на повітряній кулі (210€/180€).
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати:
Музей під відкритим небом Гереме (21€/13€+вх. квиток) – найбільший і найвідоміший монастирський комплекс Каппадокії. На території музею представлено 10 церков і каплиць вирізаних з каменю, що датуються IX-XI століттями. Всі споруди побудовані в візантійському стилі – з арками, колонами і капіталами, прикрашені в унікальному каппадокійському стилі, є обов’язковим для відвідування.
Фортеця Учхисар (13€/10€+вх. квиток) – це єдине в своєму роді скельне поселення, з вежами і шпилями з білого туфу, розташованими навколо центрального піку, на якому вона і підноситься. Ця величезна скеля схожа на швейцарський сир з дірками. Фортеця вся поцяткована кімнатами, тунелями та лабіринтами. З вершини скелі відкривається шикарний вид на всю долину. Піднявшись на неї можна охопити поглядом практично всю Каппадокію. Звідси видно також і таємничу Долину любові, з якою пов’язано безліч легенд та історій.
Підземне місто Каймакли (36€/21€+вх. квиток) – найбільше і найцікавіше підземне місто в Каппадокії. Присутні тут підземні школи, церкви і навіть винні підвали явно вказують, що в цих підземеллях проживали християнські громади. Розміри даного поселення досі не з’ясовані остаточно. Нічний переїзд в Бухарест.


День 5.
Бухарест
Сьогодні нас чекає екскурсія столицею Румунії – Бухарестом. Місто розташоване на Валашському плоскогір’ї, біля підніжжя Карпат, оточене Дунаєм, місто стало столицею Валахії під час правління легендарного Влада Цепеша. Місто парадоксів і контрастів, Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу, що надає йому особливого неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту: Площа Конституції, Площа Революції, монумент Відродження і будівля уряду. Напроти нього знаходиться палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв… Поселення в готель. Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати:
Найбільший термальний комплекс в Європі – Therme Bucurest (16€+вх. квиток). У комплексі 8-м басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16-ть водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії (500 пальм, 800 тис. Екзотичних рослин). Повернення в готель. Ночівля в готелі.


День 6.
Ізмаїл – Одеса – Бухарест
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. У вільний час пропонуємо відвідати:
Палац Парламенту (18€/16€+вх. квиток). Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Ніколая Чаушеску занесено в Книгу рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля світу після Пентагону. Безумовно, вона заслуговує особливої уваги, вражаючи своєю масштабністю та незвичністю. Об’єми будівництва були настільки великими, що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті, наприклад, гардини, що важать більше 3 тон або 5-тонна люстра.
Палац Котрочень (16€/13€+вх. квиток). Одним з найкрасивіших палаців Румунії по праву вважається Котрочень. Розкішна королівська резиденція принца Фердинанда і принцеси Марії, сьогодні служить резиденцією румунського президента. Пропри це, в палаці розташований музей, який ми зможемо відвідати. Переїзд в Сінаю. Вільний час.
Обід в улюбленому ресторані Чаушеску – Pescarus (21€/18€). Ресторан розташований в парку Herăstrău з прекрасною літньою терасою і смачною кухнею, він подарує масу позитивних емоцій, заряд бадьорості і сил на весь день …
Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Ізмаїл – 22:00, в Одесу – 1:50.
До нових зустрічей!

Країна

Румунія, Туреччина

Кількість днів

6

Тип харчування

Сніданки

Зірковість готелю

2 зірки, 3 зірки

виліт/виїзд

Одеса