Найкращий подарунок: Варшава і Краків!

3 дні

Від 86.00 

*оплата в гривнях по внутрішньому курсу туроператора, ціни вказані у іноземній валюті лише з інформаційною метою і до реклами не відносяться. Комерційний курс уточнюйте у менеджерів!

**ціна залежить від дати та місяця виїзду


Львів – Варшава (1 ніч) – Краків (1 ніч) – Велічка – Львів


Тур без нічних переїздів!!!


Екскурсії по Варшаві та Кракову у вартості туру!!!

Проведіть вихідний пізнавально, познайомтесь з красивою Польщею!!!


Щоб отримати актуальну ціну на обрану дату – зателефонуйте.


Або оберіть дату та натисніть замовити. Менеджер з Вами зв’яжеться та надасть всю інформацію.

Артикул: at00000141 Категорії: ,

День 1.
Львів – Варшава
Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордону. Переїзд в Варшаву.
Оглядова автобусна екскурсія по «Королівська столиця – Варшава» – чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції! Варшава зачаровує кольоровими будиночками з декоративними скульптурами і розписом; суворо-величні костели. Вся ця краса відбивається в річці Вісла, над якою височить символ польської столиці – Варшавська Сирена, яка передбачила рибалкам, що тут буде засноване велике місто. І найцікавіше, що саме так і сталося!
Вечірня програма екскурсія «Таємниці Загадковій Варшави» (23€/18Є). … романтичне, чарівне і таємниче Старе місто Варшави запрошує в гості. Тут важко позбутися відчуття, що блукаєш десь в казці або по величезній декорації з затишними різнокольоровими будинками. Ми побачимо одну з найкрасивіших будівель, яку часто зображують на листівках Варшави. Обов’язково зробимо фото з символом міста, який зображений на гербі, а ще будемо вражені красою Кафедрального костелу св. Яна і св. Анни, колоною Сигізмунда III Вази, а також замкової площею. Ви дізнаєтеся, що приховують стіни королівського замку, і які історії вони зберігають. Ми з вами побачимо, таємні куточки, маленькі провулки, поговоримо про незвичної назви вулиць і дивних гербах будинків, які збереглися до наших днів.
Ви хочете розслабитися і насолодитися гарячими джерелами? Запрошуємо відвідати ідеальне місце, щоб поплавати в гарячій воді – Терми Mszczonów (23Є + вх. квиток).
Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Польщі.


День 2.
Варшава – Краків
Сніданок. У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:
• візитну картку Варшави – резиденцію польських королів, прекрасний Королівський палац (18€+вх. білет). Ми отримаємо задоволення від розкішних інтер’єрів палацу: лицарський і тронний зал, мармурова кімната, зал сенаторів і бальний зал з 17-ю позолоченими колонами і найбільшим в країні плафоном з розписом. А під захоплюючу історію про палац, який повстав з попелу, ми відвідаємо королівські покої, в яких зберігаються картини відомого великого польського художника – Яна Матейки
• красивий палац Варшави, королівську резиденцію Яна ІІІ Собеського й Августа ІІ – розкішний Палац Вілянув! (26€/18€). «Захопленнню немає межі!» … Саме ці слова ми згадуємо, насолоджуючись витонченістю та неповторним декором палацу … Зали з чудовими інтер’єрами, шедеври живопису XVI-XIX століть. Нас чекає світ королівської розкоші!
Переїзд до Кракова. Оглядова екскурсія по місту «Легенди Кракова». Найстаріша частина міста – Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи – Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі – торгові ряди, де ми зможемо придбати сувеніри на згадку про проведені тут хвилини…
Запрошуємо скуштувати «Ласощі польських королів» (26€/21Є). Запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею. Екскурсовод розповість таємницю пивоваріння, покаже, де варять дуже смачний напій і, звичайно, ж, завершальним акордом екскурсії буде хороший вечеря з келишком пшеничного пива, смак якого тут завжди найкращий… Поселення і ночівля в готелі.


День 3.
Львів – Краків – Величка
Сніданок. У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:
• «Казімеж – дві культури, дві релігії» (18€/13€). Нас чекає прогулянка по Казімежу – сьогодні район Кракова, а коли – то окреме містечко, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Під час екскурсії ми побачимо костел на Скелі, місце загибелі св. Станіслава – місце паломництва польських королів, костел св. Катерини, єврейський квартал, який оповитий цікавими історіями, і де присутній неповторна атмосфера…
• “Польский Акрополь” – Вавельский замок (18€/13€). Расположенный на высоком берегу Вислы, “Вавель” включает в себя королевский замок, кафедральный собор, и систему замковых укреплений. Вавель – тот замок, в который охота идти, потому что величие, которое окутывает его, притягивает любого, кто оказывается рядом. Он возвышается над городом, такой изящный и монументальный одновременно. А когда попадаешь на территорию замка, кажется, что здесь собрана архитектура всех стран и народов.
• один з найбільших підземних музеїв Європи – Краківський підземний музей (16 € + вх. квиток), який розповість нам яким був Краків кілька століть назад.
• “Соляні Копальні” Велічки “(18 € + вх. Квиток) – найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть, глибокі дев’ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні витвори. Тут ми побачимо чарівні підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок …
Виїзд в Україну. Перетин кордону. Прибуття до Львова орієнтовно 00:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

Країна

Польща

Кількість днів

3

Тип харчування

Сніданки

Зірковість готелю

2 зірки, 3 зірки

виліт/виїзд

Львів