MSC Bellissima, Середземне море

8 днів

Від 1158.00 

ціна від 2-х осіб


МАРШРУТ КРУїЗА:
1 день
Марсель Франція 17:00
2 день
Генуя / Мілан Італія 08: 00
3 день
Неаполь / Помпеї Італія 11: 00
4 день
Мессіна, о. Сицилія Італія 08: 00
5 день
Валлетта Мальта 08: 00
6 день
У морі 00: 00
7 день
Барселона Іспанія 07: 00
8 день
Марсель Франція 8:00

Артикул: cr00004 Категорія: Позначка:

Рік побудови: 2019
Водотоннажність: 171 5987 (тонн)
Довжина: 315 метра
Ширина: 43 метра
Стабілізатори качки: є
Місткість: 5714 чоловік
Команда: 1400 осіб
Палуб (шт.): 18
Всього кают: 2244
Валюта на борту: євро

Морські круїзи від MSC Cruises відрізняє вишуканий дизайн інтер’єрів, відмінний сервіс, хороша європейська кухня, прекрасні розважальні програми. Італійський стиль і елегантність, в поєднанні з чудовим комфортом, будуть супроводжувати Вас в океані на борту найсучасніших кораблів MSC.

На борту туристам пропонуються всі кращі страви італійської кухні, більш того, вишукане харчування і рясний буфет чекають туристів на елегантно накритих столах в приємній компанії найбільш знаменитих італійських вин. А для тих, хто любить готувати сам, передбачені спеціальні гастрономічні зустрічі, покликані принести задоволення туристам і поділитися незліченними рецептами і чудовим смаком італійської кухні.

З нестандартних розваг на борту деяких лайнерів варто відзначити 4D-кінотеатр, відвідування якого платно, але зате перегляди фільмів стають цілим поданням, а також симулятор Формули-1 – захоплюючий атракціон для дорослих і дітей на окремих кораблях, де можна відчути себе справжнім пілотом боліда. Крім цього також на багатьох лайнерах MSC Cruises є кімната з ігровими автоматами, де буде цікаво не тільки дітям, а й дорослим.

Крім того, MSC Cruises часто організовує тематичні круїзи: карткові для тих, хто прагне навчитися карткових ігор; танцювальні, де можна навчитися танцювати латиноамериканські танці; етнографічні – для любителів історії з лекціями про культуру та традиції відвідуваних країн; хобі-круїзи з можливістю вивчити нові способи проведення часу. Всі заходи тематичних круїзів на сьогодні пропонуються англійською мовою.