ОАЕ

Об’єднані Арабські Емірати – суверенна держава у Західній Азії на північному сході Аравійського півострова в Перській затоці, що межує з Оманом на сході та Саудівською Аравією на півдні та заході, а також розділяє морські кордони з Катаром на заході та Іраном на півночі, відповідно. Суверенна абсолютна монархія, що є федерацією, яка складається з семи еміратів: Абу-Дабі (який виконує функцію столиці), Аджман, Дубай, Фуджейра, Рас-ель-Хайма, Шарджа, Умм-Ель-Кувейн. Їх межі складні, з численними анклавами в межах різних еміратів. Кожним еміратом керує правитель; вони разом утворюють Федеральну Національну Раду. Один з правителів виконує функції президента Об’єднаних Арабських Еміратів. Станом на 2020 році населення ОАЕ становило 9,99 мільйона, з них 1,4 мільйона — громадяни Еміратів, а 8,58 мільйона — емігранти.

Кліматичні умови в ОАЕ субтропічні пустельні, яким притаманні безперервні спекотні умови протягом всього року завдяки стабільній температурі повітря і високому тиску. Найспекотніші місяці липень і серпень, коли середня максимальна температура сягає понад 48 °C на прибережній рівнині. У горах Аль-Хаджар аль-Гарбі (Al-Hajar AL-Gharbi) температура значно помірніша, внаслідок збільшення висот. Середня мінімальна температура в січні і лютому становить від +10 °C і 14 °C. Наприкінці літа, вологий південно-східний вітер відомий як Шаркі (що означає «східний») спричиняє в прибережних районах суховії та піщані бурі. Середньорічна кількість опадів у прибережних районах менше ніж 120 мм, але в деяких гірських районах кількість опадів нерідко досягає 350 мм. Дощі у прибережному регіоні випадають на короткий період, здебільшого вони проливні і стаються в літні місяці, коли відбуваються на морі шторми, а іноді в результаті цих дощів наповнюються сухі русла ваді. У горах Джебель Джайс (Jebel Jais) в еміраті Рас-аль-Хайма спостерігали випадання снігу (правда тільки двічі з початку кліматичних спостережень).

Туризм — один з основних промислів цієї держави, що може говорити про якість обслуговування та уваги до гостей. Курорти і міста ОАЕ (Абу-Дабі, Джумейра, Дубай, Фуджейра, Шарджа) це не лише класичні для пляжного відпочинку пляжі, готелі і розважальні центри. Доповненням до цього є міста різних еміратів, що являють собою перлини сучасної арабської архітектури і популярні центри шопінгу.