Дешеві тури в Європу

Європа багатогранна і здатна подарувати мандрівникові масу яскравих емоцій, нових вражень і навіть історичних знань. Особливо цікавим способом вивчити відразу кілька європейських країн є автобусні тури, що дозволяють заглянути в життя інших. Такий варіант подорожей оптимальний для активних і практичних туристів. А ще він відносно недорогий!

Дешеві тури в Європу дозволяють побачити найцікавіші і незвичайні куточки однієї з європейських країн або навіть відразу декількох. Причому цей вид туризму по кишені практично будь-якому українцеві!


Showing 1–12 of 86 results

Тур в Краків

Краківський Вояж!

Від 33 євро 2 дні
Детальніше

2021 Сербські мотиви

Від 33 євро 4 дні
Детальніше
тур в Краків

Автобусний тур в Краків

Від 38 євро 4 дні
Детальніше
тур в Румунію

2021 Румунія – любов з першого погляду

Від 45 євро 4 дні
Детальніше
тур в Чехію

Приємний вікенд у Празі

Від 49 євро 4 дні
Детальніше
тур в Австрію

2021 Ключ в Європу : Будапешт + Відень

Від 55 євро 4 дні
Детальніше
тур в Угорщину

2021 Будапешт – мій найкращий вікенд!

Від 55 євро 4 дні
Детальніше
тур в Австрію

2021 Відень неперевершений!

Від 55 євро 4 дні
Детальніше
тур в Будапешт

2021 Вікенд в Будапешт! + Хевіз!

Від 61 євро 4 дні
Детальніше
тур в Автсрію

Празьке дежавю Прага + Відень

Від 63 євро 4 дні
Детальніше
тур в Прагу

2021 Прага та Дрезден #нашілюдивсюди

Від 65 євро 4 дні
Детальніше
тур в Прагу

Вихідний! I love Еurope Краків, Прага, Відень

Від 68 євро 4 дні
Детальніше

Переваги автобусного туру по Європі

 • Переїзди в комфортних автобусах (в нічний час або навпаки без нічних переїздів).
 • Велике розмаїття турів, що дозволяють подивитися одну або відразу декілька країн за поїздку, відпочити на пляжі або в горах.
 • Актуальність в будь-який час року і можливість поїхати на свята, канікули або просто в зручну дату.
 • Висока екскурсійна насиченість.
 • Безвізовий доступ до країн старої Європи.
 • Низька вартість.

Як і де обрати тури в Європу?

Пропозицій помандрувати старенькою Європою сила-силенна, і щоб вибрати свій ідеальний варіант, потрібно вирішити:

 • що саме хочеться побачити (одна або кілька країн, вибрати пріоритетну);
 • який час можна витратити на подорож (кількість днів туру);
 • як саме хочеться відпочивати (пляжний, гірськолижний або екскурсійний тур).

Задавши собі ці прості питання, можна буде сфокусуватися на всіх наявних пропозиціях і вибирати краще.

Найбільш «туристичними» європейськими містами вважаються:

Амстердам, Афіни, Андорра, Будапешт, Брюссель, Болонья, Бухарест, Берн, Бургас, Братислава, Берлін, Барселона, Ватикан, Відень, Верона, Вільнюс, Венеція, Варшава, Валенсія, Гаага, Генуя, Дрезден, Женева, Зальцбург, Закопане, Інсбрук, Кракова, Карлових Вар, Чеський Крумлов, Копенгаген, Кельн, Любляна, Люксембург, Лондон, Лісабон, Монако, Мадрид, Метеори, Мюнхен, Ніцца, Нюрнберг, Неаполь, Осло, Прага, Падуя, Париж, Парма, Піза, Пореч, Познань, Рим, Рига, Роттенбург, Сентедре, Салоніки, Софія, Стокгольм, Стамбул, Севілья, Токай, Таллінн, Флоренція, Хевіз, Цюріх, Ерфурт, Юрмала і ін.

Європа така різна і така цікава!

На території Європи налічується більше п’яти десятків держав зі своїми культурними особливостями, цінностями, мовами і, звичайно ж, архітектурою та історією. Подорожуючи таким демократичним з точки зору вартості способом як автобусний тур, можна побачити відразу кілька країн і не тільки з вікна автобуса. Адже пропонуються пішохідні екскурсії здатні розповісти і показати найцікавіші і знакові місця. Крім того, можна вибрати і варіанти, які пропонують саме відпочинок, включаючи:

 • Пляжний відпочинок. Може бути зовсім пасивним, з лежанням на пляжі і мінімальною активністю або з великою кількістю екскурсій і цікавих заходів. Це багато в чому залежить від обраного місця відпочинку, країни і навіть міста. Найчастіше вибираються пляжі Болгарії, Чорногорії, Греції, Іспанії та ін.
 • Гірськолижний відпочинок. Це можливість навчиться кататися на лижах, сноуборді або просто отримати задоволення від комфортного відпочинку в засніжених пейзажах. Для новачків і екстрималів основними напрямками користуються особливою популярністю є Австрія, Італія, Польща, Словаччина, Болгарія та ін. В країнах куди пропонуються гірськолижні тури вкрай розвинена ця специфічна інфраструктура, тому навіть власне спорядження брати не буде потрібно. Всю «снарягу» починаючи від сноуборду і лижею, закінчуючи черевиками і комбінезонами завжди можна взяти на місці. Для новачків є досвідчені тренери, здатні поставити на лижі будь-кого. Цінник на послуги звичайно не найнижчий, але тут все дуже залежить від країни. Зате сервіс всюди незмінно високий!

А що ж робити якщо є діти?

Існує цілий розсип цікавих і різноманітних турів для сімей з дітьми. Наприклад, якщо планується зимову відпустку з дітьми, а відмовляти собі в звичному відпочинку на гірськолижних спусках не хочеться, то для чад самого різного віку на «зимових» курортах передбачено дуже багато розваг, починаючи від простого катання на санчатах на невеликих гірках до професійного навчання катанню на лижах, ковзанах і сноубордах на спеціальних дитячих гірках і майданчиках. Звичайно ж під наглядом фахівців. Про пляжний європейський відпочинок для дітей можна розповідати годинами. Так що аквапарки, анімація та інші незамінні атрибути морського відпочинку є в достатку.
Автобусні тури по Європі для сімей з дітьми – це зазвичай подорожі без нічних переїздів, що дозволяє багато чого подивитися і не отримати перевтомлених заплаканих чад, які не отримують задоволення і ті самі позитивні емоції, заради яких все затівалося.

Чи потрібна віза українцям при покупці туру по Європі?

Якщо коротко, то ні. Не потрібна! І це теж здешевлює подорожі по країнах шенгенської зони.

З 11 червня 2017 року громадяни України при наявності чинного біометричного паспорта можуть подорожувати по 26 країнам Шенгену без візи. Також дозволено в’їзд на території деяких європейських країн, що не входять в ЄС. Віза буде потрібно тільки тим туристам, які не мають біометричного (закордонний) паспорта. В такому випадку візу потрібно отримувати в консульстві тієї країни або країн, які планується відвідати. Тут важливо розуміти, що отримання необхідних документів вимагає певного часу. Іноді оформлення навіть спеціально затягується. Тому простіше заздалегідь оформити біометрії, що дозволяє вільно подорожувати по Європі і не витрачати час на безглузді папірці.