Автобусні тури в Словенію

Словенія – саме серце Європи і один з найбільш благополучних і тихих осколків колись роздробленою Югославії. Має вихід до Адріатичного моря, але тільки північна частина країни. Словенія знаходиться територіально в предальпийской частини Балкан на північному узбережжі Адріатичного моря.

Словенія яскрава і різноманітна країна і, незважаючи на її крихітні розміри, тут повно пам’яток. Безліч міст країни зберегли середньовічний колорит з його вузькими вуличками, храмами і абатствами, ратушами і замками, заповідниками, парками і навіть печерами. Крім того, в Словенії багато лікувальних термальних курортів пропонують розмірений спокійний відпочинок.

Словенія – рай для екотуризму, завдяки неймовірним рельефам Мальовничі ландшафти та чистого повітря.
Їхати до Словенії можна в будь-який час року оскільки зими тут досить м’які, а влітку відсутній виснажлива спека. До слова, автобусні тури в Словенію часто означають ще й екскурсію по найцікавішим містам старої Європи.

Showing all 1 result

Вікенд як в казці! Будапешт, Любляна та Венеція!

Від 61 євро 4 дні
Детальніше

Що подивитися в Словенії?

Маленька європейська країна – Словенія – дуже багата на різноманітні цікаві варіанти відпочинку. Наприклад, в якості екскурсійних місць можна порекомендувати:

  • середньовічні міста Птуй, Марібор і Любляну;
  • карстові печери Постойнска-Яма і Шкоцьян;
  • національний парк Триглав.

Крім того, Словенія може запропонувати відмінний курортний відпочинок, який буде дешевше ніж в країнах Західної Європи і менш людний, ніж в більш популярних місцях. Проте, країна готова запропонувати всі умови для комфортного і активного проведення часу.
Зимовими курортами вважаються Альпійські райони країни. Наприклад, мальовнича Краньська Гора з однойменною містечком біля підніжжя – це головний гірськолижний центр Словенії, а Бовец – більш варіативний по трасах і сезонності курорт.

У теплі місяці можна вибрати для поїздки Маріборське підгір’я, де місцеві краси і акуратні міста дозволять отримати насолоду від цієї дивовижної країною сповна. Зокрема, відмінним вибором може стати сам Марібор, який привабливий тим, що одночасно близький до лижного курорту і до термальних джерел.

Є в Словенії власна «маленька Прага» – місто Любляна і чарівний своєю історією місто Целє, з безліччю стародавніх церков, особнячків і старовинних площ.

Серед оздоровчих курортів варто відзначити Рогашка Слатіна, Струнян, Доленске Топліце, Шмарьешке Топліце, Добрна, Терме Чатеж, Порторож. Ці термальні центри ефективно допомагають відновитися після травм і хвороб, зміцнюють здоров’я і просто надають сил будь-якої з систем організму.

У літню пору популярні такі міста примор’я і альпійські найчистіші озера Блед і Бохінь.

Що купити і що спробувати в Словенії?

Ця країна відмінно підходить для шопінгу. Тут повно місцевих магазинчиків і міжнародних мережевих торгових центрів. Словенія славиться своїми вишитими і в’язаними виробами. Можна також знайти цікаві місцеві сувеніри та посуд, а також антикваріат. Особливою любов’ю серед туристів користується словенський алкоголь.

Ще тут повно маленьких акуратних кафе і традиційних ресторанчиків з дуже смачною місцевою кухнею. Серед молодіжних розваг окремим пунктом можна відзначити нічні клуби. Тут вони досить великі і часто з цікавими запрошеними виконавцями.

Втім, зовсім не важливо, як-якого туриста сюди їхати – пам’ятні моменти і захоплюючі враження будуть забезпечені.