Автобусні тури в Швецію

Швеція у багатьох асоціюється з Нобелівською премією, торговельною мережею ІKEA і казкою про Карлсона. Це також третя за величиною країна Євросоюзу, яка пропонує туристам свою драматичну історію, колоритну природу і безліч архітектурних і культурних пам’яток. Сучасна Швеція – це мирна і вкрай спокійна країна з дуже високим рівнем життя, що відбивається на зовнішньому вигляді міст, доріг і передмість.

Showing all 3 results

тур в Швецію

Вікенд в Стокгольм

Від 96 євро 5 днів
Детальніше
тур Таллінн

Балтійські береги Вільнюс, Рига, Таллінн + Стокгольм!

Від 123 євро 6 днів
Детальніше
тур в Норвегію

Підкоренні красою… Скандинавія і Фйорди!

Від 433 євро 9 днів
Детальніше

Що подивитися в Швеції?

Швеція готова запропонувати туристам багато цікавого – різні музеї сучасного мистецтва або історії, включаючи вкрай пізнавальний музей військово-морського мистецтва, численні замки і палаци, опера, ботанічний сад Гетеборга і т.д.

В цілому найпопулярнішим напрямком автобусних турів по Швеції зі зрозумілих причин є Стокгольм. Це не тільки столиця королівства, але також місто музеїв, парків, пам’яток архітектури і соборів. Однією з найцікавіших екскурсій тут є відвідування Палацу Дроттнингхольм з його чудовим парком і безліччю статуй і фонтанів. Тут навіть просто погуляти вже приємно, а вже про красивих Селфі і фотографіях навіть можна не згадувати. Також варто відвідати старе місто Гамла Стан, прогулятися по його старовинними вуличками, побувати в замку Три корони, заглянути в музей Нобеля і церква Святого Миколая.

Багато міст Швеції відрізняються власною унікальною історією та безліччю архітектурних і історичних пам’ятників. Наприклад, в Мальме можна побувати в замку Мальменхуз оточеному ровом з водою. Особливістю екскурсії є те, що можна прогулятися по всьому замковому комплексу на території якого є відразу кілька музеїв.

Рекомендуємо також середньовічне місто Уппсала з величним і красивим замком, візуальної європейської строгістю архітектури. Гетеборг – друге за величиною місто Швеції з мальовничими островами і найчистішими пляжами, музеями і пам’ятками, концертними залами і чудовим ботанічним садом.

Ще однією чудовою екскурсією є відвідування Середньовічного замку Кальмара (ХII століття). Це відмінна можливість відчути епоху вікінгів. Також в місті знаходиться довжелезний в країні Еландском міст. Розважити дітей можна у великому парку атракціонів Грена-Лунд або Ліченберг в Гетерборга.

Для бажаючих отримати насолоду від дикими куточками природи Швеції можна відвідати один з безлічі прогулянки на лижах, містечок, розташованих поблизу величних гір, мальовничих озер і лісів. До речі озерний відпочинок в повній мірі зможуть оцінити справжні любителі риболовлі, адже в водоймах просто величезна кількість найрізноманітнішої риби. Варто з’їздити в національний парк Сарек і Музей під відкритим небом Ськанес з його старовинними будиночками, кузня, майстернями і пекарнями.

Готелі та ціни в Швеції

Готельна база Швеції відносно невелика, якщо порівнювати з іншими туристичними країнами, але зате якість сервісу тут завжди на висоті. Є як варіанти подешевше в 2-3 зірки так і вже еталонні варіанти в 4-5 зірок. Вартість готелю може досить відрізняться в меншу сторону, якщо бронювати щось подалі від центру міста.

Ціни в Швеції досить високі тому вирушаючи в тур коштує морально підготуватися до витрат. Пов’язано це з тим, що в цілому по країні вкрай високий рівень життя, а сам Стокгольм входить в десятку найдорожчих столиць світу. Однак не все так погано! У Швеції існує таке поняття як акції годинник з 16:30 і в цей час можна купити їжу і напої зі знижкою.