Автобусні тури в Швейцарію

Швейцарія – стану в першу чергу відома своїми надійними банками і чудовими годинами. Однак туристам вона відома як чудовий гірськолижний курорт з неповторним природним ландшафтом, країна цікавими національними стравами і бездоганним сервісом.
Нерідко про Швейцарію кажуть, що вона занадто дорога або нудна. І в якійсь мірі це навіть є правдою, але ті, хто дійсно хоче її пізнати – побачить чарівні, немов казкові, замки, дивовижну мальовничу природу і кращі траси Альп.

Швейцарія не дивлячись на відсутність морського відпочинку здатна запропонувати мандрівникам чимало можливостей у форматі туристичної активності. Наприклад, гірськолижні курорти працюють з листопада по квітень, а ось любителям озерного відпочинку варто віддати перевагу літніх місяців. Втім, навіть в «не сезон» тут завжди можна знайти чим зайнятися.

«У народі» кажуть, що гірськолижні курорти Швейцарії умовно діляться на дві категорії: для мільйонерів і мільярдерів. Звичайно, це сильне перебільшення, але все ж фактор престижу тут важливий. Ціни в цій країні дійсно складно назвати низькими, але зате це компенсується бездоганними трасами на будь-який смак і рівень, кращими в світі готелями і цілої масою історичних і просто красивих пам’яток.

Що подивитися в Швейцарії?

Швейцарія дуже невелика європейська країна, буквально спрямована вгору. Майже вся її територія – це скелясті вершини, соснові ліси, озера, глибокі долини з квітучими луками і невеликі акуратні містечка. Тому подорож по Швейцарії на автобусі – це різноманітний і в той же час захоплюючий досвід, який залишиться в пам’яті надовго.

В країні гір і лісів:

  • більше десятка першокласних гірськолижних курортів;
  • більше 3-х тис. Км вело трас, що проходять по всій території Швейцарії і можливість недорого орендувати велосипед і спорядження;
  • комфортний відпочинок на березі одного з 1484 найчистіших озер;
  • екскурсійні тури по Лозанні, Веве, Монтре, Берну, Люцерну, Женеві і т.д.

Вибираючи саме автобусний до Швейцарії то варто вибрати місто чи міста, які хочеться відвідати. Ми рекомендуємо починати знайомство з цією дивовижною країною з її столиці – Берна. У місті величезна кількість пам’яток, включаючи знаменитий будинок Парламенту і «Сад Троянд», вражаючий фонтан з жахливим назвою «Пожирач дітей», Історичний музей і т.д.

Також варто відвідати дивовижної краси місто Люцерн. Найчастіше під нього виділяють цілий день з оглядовою екскурсією. І це правильно, адже за пару годинок дуже складно оцінити його велич, унікальну архітектуру і побачити головні середньовічні площі і замки.

Ще один популярний напрям в Швейцарії – чарівна Женева з її ароматними кав’ярнями і знаменитими квітковим годинником. Місто розташовується поблизу Женевського озера, на якому можна помилуватися русалочий статуєю і блискучої сніжною шапкою вершини гори Монблан.

Можна вибрати знайомство з вишуканою Лозанною, кілька манірним, але гостинним Цюріхом, багатобарвним та багатоликим Базелем. Яке б напрям ви не вибрали пам’ятки Швейцарії упаковані в найчистішу і красиву обгортку. Тому враження про кращих містах цього унікального регіону і про природу, яку можна годинами роздивлятися під час автобусних переїздів – це те, що залишиться з вами назавжди!