Автобусні тури в Румунію

Румунія – країна з дивовижною природою, просто створеної для комфортного і приємного відпочинку. Тут є чарівні зелені луки, гори, цілющі найчистіші озера та, звичайно, море. Крім того, через країну тече річка Дунай, завдяки чому Румунію можна назвати по-справжньому зеленої, квітучою.

Саме тут, як стверджують, жив легендарний граф Дракула, про що ходить безліч місцевих цікавих історій і легенд. Для туристів Румунія може запропонувати національне гостинність, вікові традиції, традиційну смачну кухню і відомі всьому пострадянському простору вина.

Showing all 1 result

тур в Румунію

Вікенд з родзинкою… Замок Корвінів + Турда!

Від 73 євро 3 дні
Детальніше

Відзначимо, що з 2007 року Румунія є частиною сім’ї під назвою Євросоюз, що вкрай сприятливо позначилося на розвитку туризму в країні. Тут відкрилося безліч першокласних готелів, лікувальних баз і цілих курортів, що відповідають сучасним вимогам до сервісу і комфорту, розвинулися гірськолижні курорти. Але що, особливо приємно, ціни на відпочинок в Румунії і раніше відносно низькі.

Що подивитися в Румунії?

Для тих, кого цікавить історія Дракули, давнину, замки, фортеці та історія в цілому – обов’язково варто відвідати Трансільванію.

Для любителів гірськолижного спорту також є все необхідне: траси для слалому, трампліни і спускові траси. Найбільшою популярністю користується місто Пояна Брашов, який спочатку був просто місцем відпочинку для місцевих, але з часом перетворився справжній гірськолижний курорт європейського рівня. Завдяки клімату, в якому «лижний» сніг лежить не менше 120 днів у році тут навіть проводяться міжнародні лижні змагання. Інфраструктура розваг на курорті вкрай розвинена. Є більш десяти різних за складністю лижних трас і велика кількість досвідчених тренерів для новачків. Також є три спускові траси і просто гігантський слалом, олімпійська траса і трампліни. Для розваг не тільки гірськолижного формату є плавальні басейни та сауни, льодовий каток олімпійського резерву, баскетбольні футбольні, гандбольні поля, атлетичний стадіон, а також кілька полів для мінігольфу.

Ще одним популярним напрямком є ​​столиця Румунії – Бухарест. У місті незвичайна архітектура поєднує різні стилі і епохи, мальовничі бульвари і романтичні старовинні квартали. Відвідати можна величний Палац Парламенту, потрапити на екскурсію в елегантний Палац Котрочень є пам’ятником культури або Національний музей села, який більше схожий на природний заповідник.

Якщо вам до душі природні пам’ятки, то варто відвідати ущелину Біказ, яке впирається в Червоне озеро. Це зачаровує місце з дивовижною і страшною легендою.

Готелі та кухня в Румунії

Здебільшого румунські готелі класифікуються за традиційною європейською системою. І найчастіше це відповідає реальності. Крім того, в країні поширені гостьові будиночки і пансіони в яких є всі зручності і блага цивілізації, але ці варіанти з тих, що простіше, але зате вони здатні запропонувати атмосферу домашнього затишку.

Румунська кухня, яку можна спробувати як в тих же ресторанах при готелях, так і в звичайних вуличних ресторанчиках і кафе – це те, що обов’язково потрібно спробувати. Особливістю і частково гідністю національних страв є їх рецептура, яка увібрала в себе угорські, болгарські і молдавські смаки, але зі своїм унікальним акцентом на м’ясо, птицю та овочі. За солодке в румунській кухні «відповідають» смачні пироги з усілякими ягідними начинками.

Виноробство в Румунії – це найдавніше ремесло, завдяки чому в будь-якому кафе, ресторані або винному магазині можна замовити витримані за унікальною рецептурою місцеві вина.