Автобусні тури в Португалію

Португалія – ​​істинно морська держава, яка прославилася своїми мандрівниками, географічними відкриттями і терпким портвейном. Цю країну обов’язково варто для себе відкрити за її м’який клімат, свіжі лісові і лугові аромати, безкраї простори Атлантики, легкий океанський бриз, міцну каву і унікальну архітектуру в стилістиці «мануеліно».
Португалія – ​​країна в якій органічно сплелися найсучасніша архітектура і старовинні церкви, невеликі середньовічні споруди і величезні фортеці. Саме тут збереглися будівлі і цілі квартали в стилі бароко і готики, а однією з найбільш характерних рис вважається стиль «мануеліно» названий на честь правителя Португалії Мануеля I. Більше ніде не зустрічається такої кількості морської атрибутики прикрашає будівлі з усіма цими канатами, якорями і корабликами. До речі португальці досі вважають, що якщо будівля оповите канатом, то він захищено від обвалення. Крім того, тут повно тамплієрського хрестів, адже тут знайшов свій притулок цей загадковий орден після того як його заборонили в інших європейських країнах.

Що подивитися в Португалії?

Лісабон. Серце і столиця країни приваблює своїми пам’ятками і культурним життям багатьох туристів. Наприклад, в історичному центрі Лісабона варто відвідати замок святого Георгія, де проводиться безліч виставок та історичних заходів, які розповідають про історію міста і самої фортеці. Музей Лісабона в палаці Пімента – ще одна цікава екскурсія, яка дозволяє не тільки познайомиться з творами образотворчого мистецтва, а й побувати в красивому внутрішньому дворику з павичами. Вкрай цікаво відвідати Національний музей карет у Беленського палацу, а також Музей електрики розташований на старій електростанції на річці Тежу. Особливою любов’ю туристів усього світу користується гігантський Лісабонський океанаріум і Національний музей стародавнього мистецтва, в якому збережена велика колекція творів XII-XIX століть.

Любителям природних ландшафтів, варто звернути увагу на парк «Ештела», найстаріший ботанічний сад країни – «Ажуда» або грандіозний парк Едуарда.
Для тих, хто бажає оцінити особливості стилю «мануеліно» варто відвідати монастир Жеронімуш розташований поруч з великим красивим парком. Також в Лісабоні є площа Росії з безліччю фонтанів і традиційним вуличними виставами.

Синтра. Це один з найкрасивіших міст в Португалії в серці якого розташований прекрасний королівський палац. Сам місто оточують ліси, з пальмами, бамбуком, араукаріями, а повітря вражає чистотою і свіжістю. До речі саме тут можна купити справжню португальську кераміку.

Мис Рока. Це найзахідніша точка Європи. Найкраще це загадкове місце виглядає рано вранці або на заході. На місці є відмінна оглядова площадка, з якої можна зробити дивовижні фото.
Окремо варто відзначити, що буквально по всій території Португалії розкидані провінційні готелі і готелі, зупинка в яких буде непоганим способом відчути квінтесенцію унікальну історію та культури цієї країни.

Обідуш. Старовинне містечко повний кам’яною бруківкою, акуратними біло-жовтими будиночками і кріпосними стінами. Тут варто спробувати місцевий знаменитий вишневий лікер, який подають в стаканчику з шоколаду.

Порто. Місто, яке вважається північною столицею Португалії. У ньому найбільш помітний контраст між історичним минулим країни і її справжнім. Тут є свої цікаві екскурсії по історичному центру міста, безліч архітектурних і культурних пам’яток.