Автобусні тури в Польщу

Польща – країна з бурхливою історією розвитку навіть в порівнянні з багатьма іншими країнами Європи, що навіть зумовлено існування тут величезної кількості пам’яток, цікавої архітектури, а також пам’ятників культури і історії. Крім того, в країні красива незаймана природа і навіть там, де спостерігається регулярне скупчення відпочиваючих завжди чисто і охайно.
Польща – це одна з найближчих країн-сусідок України, тому там побували вже багато наших співвітчизників. Саме сюди вирушає велика частина автобусних турів, включаючи варіанти «вихідного дня».

Showing 1–12 of 19 results

Тур в Краків

Краківський Вояж!

Від 33 євро 2 дні
Детальніше
тур в Краків

Автобусний тур в Краків

Від 38 євро 4 дні
Детальніше

Вікенд в Європі: Краків, Прага, Відень та Будапешт

Від 55 євро 4 дні
Детальніше

Моя мрія: Берлін, Прага, Будапешт!!!

Від 61 євро 4 дні
Детальніше
тур в Чехію

Ульотний вікенд: Краків + Прага + Відень + Будапешт!!!

Від 68 євро 4 дні
Детальніше
тур в Австрію

Вихідний! I love Еurope Краків, Прага, Відень

Від 68 євро 4 дні
Детальніше

Вікенд в Краків!

Від 73 євро 3 дні
Детальніше
тур в Німеччину

Прикольними містами: Дрезден + Прага + Брно + Краків!!!

Від 81 євро 4 дні
Детальніше
тур в Австрію

Вікенд на трьох! Краків, Відень, Будапешт

Від 81 євро 3 дні
Детальніше
тур в Прагу

Happy days або 5 столиць!!! Берлін, Прага, Відень, Будапешт та Варшава

Від 111 євро 5 днів
Детальніше
Тур в Австрію

Три горішки для Попелюшки : Дрезден, Моріцбург, Прага

Від 111 євро 4 дні
Детальніше

Мюнхен і компанія: Краків, Прага, Відень!

Від 118 євро 4 дні
Детальніше

Що подивитися в Польщі?

Вирушаючи до Польщі з України на екскурсійний тур по найцікавішим місцям варто відвідати:

 • Варшаву. У столиці цієї європейської країни величезну кількість пам’яток, які або були збережені в пекельних умовах Другої світової війни, або були ретельно відновлені з фотографій, що збереглися кресленнями і спогадами старожилів. Це в цілому дозволило полякам відтворити довоєнну Варшаву, в якій архітектура історичного центру навіть придбала статус Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Також в місті варто відвідати Старе Място і Палац на воді, звернути увагу на Лазенковський парк – одне з найзатишніших місць відпочинку в Варшаві. Прогулянка через центр міста – це відмінний варіант познайомиться з Королівським трактом, на якому розташовані найвідоміші визначні місця столиці.
 • Замок Мальборк. Тевтонські лицарі побудували це масивна споруда ще в XIV столітті і навіть зараз це найбільший замок в світі побудований з цегли. Замок вважається дивом середньовічної архітектури і є членом списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
 • Вроцлав. Старовинний і дуже велике місто є столицею Сілезії з безліччю мостів і гномів. Причому перше в місті аж 220, а гномів і зовсім не злічити.
 • Познань. Особливо цікаві екскурсії тут по місту з відвіданням Польського кафедрального собору, що є найстарішою церквою в країні.
 • Величці. Городок, в якому розташовуються справжні Соляні копальні.
 • Краків. Другий за популярністю місто Польщі – стародавня столиця держави, найзначніший місто Галичини, історичної області, до якої належить також український Львів. Особливо варто відвідати Ринкову площу і Вавельський замок. Культурна спадщина міста настільки велике, що весь його історичний центр занесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
 • Гданськ. Це важливий культурний і науковий центр Польщі. Місто практично не поступається за популярністю двом столицям – Варшаві та Кракову. Історична частина міста переповнена архітектурними пам’ятками. Крім того, місто перебуває на березі Балтики, а поруч з ним розташований відомий морський курорт Сопот. Особливо актуальною екскурсією тут є відвідування Костелу святої Діви Марії, де можна послухати живу органну музику.
 • Освенцим. Тут діяв один з найбільших німецьких концентраційних таборів.
 • Люблін. Важка, але вкрай важлива екскурсія в цьому місті – відвідування меморіального комплексу на місці концтабору Майданека.
 • Озеро Морське Око і парк розваг Energylandia.

Що варто купити і що спробувати в Польщу?

Сувенірів і всяких цікавих штучок повно в магазинах і на риночках Польщі, але найголовніше на бурштинові прикраси, Болеславського кераміку, листівки і плакати, виконані популярними польськими художниками.
Національна кухня Польщі різноманітна і дуже близька кожному українцеві, тому її обов’язково варто спробувати в поїздці.
Отже, що покуштувати з місцевої кухні?

 • Питний борщ;
 • «Похмільний супчик» – УРЕК;
 • Грибні, капустяні або картопляно-сирні вареники;
 • Тістечка «Кремувка»;
 • Капустяний бігос.