Автобусні тури в Німеччину

Німеччина – велика стабільна європейська країна, в якій щоб охопити всі знакові міста за одну поїздку може знадобитися не один тиждень. Тому підбирати автобусний тур сюди варто дуже ретельно з урахуванням того, що особливо цікаво.

Німеччина – країна альпійських пейзажів, мальовничих долин Рейну, «пивних» екскурсій по Баварії, Октоберфесту і карнавалів. За кількістю туристів країна займає 7 місце в світі і це не дивно, адже Німеччина – неоднорідне держава в якому різні регіони можуть кардинально відрізняться в культурно-історичному плані. Це додає особливого шарму і привабливість для туризму, а ще за результатами досліджень Німеччина вважається найбезпечнішою країною Європи.

Showing 1–12 of 21 results

тур в Німеччина

Наші люди всюди. Прага та Дрезден

Від 35 євро 4 дні
Детальніше

Моя мрія: Берлін, Прага, Будапешт!!!

Від 61 євро 4 дні
Детальніше
тур в Німеччину

Прикольними містами: Дрезден + Прага + Брно + Краків!!!

Від 81 євро 4 дні
Детальніше
тур в Австрію

В ритмі вальсу Прага і Відень

Від 86 євро 3 дні
Детальніше
тур в Прагу

Happy days або 5 столиць!!! Берлін, Прага, Відень, Будапешт та Варшава

Від 111 євро 5 днів
Детальніше
Тур в Австрію

Три горішки для Попелюшки : Дрезден, Моріцбург, Прага

Від 111 євро 4 дні
Детальніше
тур в Чорногорію

Знайомтесь – Німеччина: Берлін + Потсдам + Дрезден + Краків!

Від 113 євро 4 дні
Детальніше

Мюнхен і компанія: Краків, Прага, Відень!

Від 118 євро 4 дні
Детальніше
тур на Октобеофест

Пивний вікенд в Мюнхені + “Октоберфест”!

Від 126 євро 4 дні
Детальніше
тур в німеччину

Кращі коліжанки Чеського королівства Прага, Дрезден, Карлові Вари + Краків

Від 128 євро 5 днів
Детальніше

Серця трьох Варшава, Прага, Відень + Дрезден

Від 136 євро 4 дні
Детальніше
тур в Францію

В Привабливому Парижі + Мюнхен, Дрезден і Діснейленд!!!

Від 138 євро 6 днів
Детальніше

Що подивитися в Німеччині?

Екскурсійні тури в Німеччину найчастіше плануються з відвідуванням Мюнхена, Кельна, Майнца, Бонна і Дюсельдорфа. Пам’яток в Німеччині дуже і дуже багато, але головними серед них вважаються:

  • Бранденбурзькі ворота;
  • Острів музеїв в Берлінському університеті,
  • Готичний собор Кельна;
  • Головний порт Гамбурга.

Крім того, в Німеччині є маса бальнеологічних курортів, наприклад Баден-Баден. Всі ці курорти мають тривалої і цікавою історією, займаються лікуванням і профілактикою всіляких захворювань іноді навіть не десятиліття, а сотні років. Тому тут теж знайдеться і де відпочити і що подивитися.

Всього по Німеччині розкидано просто величезна кількість пам’ятників старовини і культури, більше 30 з них занесені в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Та й в цілому тур по містах країни пива і автомобілів – це відмінний спосіб отримати незабутні враження. Адже таких одночасно розвинених і красивих міст немає ніде. Окремо варто згадати архітектуру, в якій є сусідами середньовічно-замковий стиль, модерн і авангард.

Окремий інтерес представляє культура Німеччини, а одним з найбільш значущих і знаменитих культурних місць країни вважається Дрезденська картинна галерея. Її варто запланувати як місце відвідання як обов’язковий пункт, адже в фондах галереї є картини таких майстрів як Рафаель, Вермеер, Тіціан, Веласкес і т.д. Понад 700 картин Дрезденської галереї – це відомі у всьому світі твори мистецтва. До речі отримувати задоволення від перегляду шедеврів все ж краще з аудіогідом.

Німеччина дивовижна тим, що в якій би її частини ви не опинилися – тут колись відбувалися події, значимі для всієї європейської цивілізації і не тільки для неї. Неможливо сказати, що ви знаєте Німеччину, відвідавши тільки Берлін, а ось в автобусному турі можна зрозуміти і відчути цю дивовижну країну з різних сторін.

Що купити і що спробувати в Німеччині?

Звичайно в Німеччині повно всього, що може зацікавити, вже точно не тільки стандартні звичні всім магнітики, які покликані нагадувати про поїздку. Кожен регіон країни різний і скрізь є свої особливі «цікавинки» на які можна витратитися. Наприклад, пивні кухлі або смачну символіку, біокосметику або навіть предмети старовини.

Німецька кухня теж сильно відрізняється в залежності від регіону, але точно з місцевої кухні варто спробувати:

  • свинячу печеню (швайнебратен);
  • ковбаски, які вкрай різняться від регіону до регіону, але вони завжди смачні настільки, щоб варто було пробувати їх в кожному новому місті;
  • сосиски каррі з картоплею фрі;
  • квашену капусту;
  • німецьке пиво. Куди вже без нього? Воно відоме всьому світу. Воно дуже різний, дуже смачне і точно заслуговує, щоб його продегустували і навіть прихопили кілька пляшок додому.