Автобусні тури в Нідерланди

Нідерланди – країна перебуває лише з дванадцяти окремих провінцій з яких протягом історії найбільш розвиненими вважалися Південна і Північна Голландія. Тому не дивно, що держава, що прославилося сироварнями, художниками, тюльпанами, порцеляною, млинами і дерев’яними черевиками стали величати Голландією.

Голландія – частина Європи, але вона завжди була такою яка вона є – унікальною і неповторною. Особливістю територіального розташування Нідерландів є те, що країна опинилася нижче рівня моря і тут практично відсутні природні ресурси. Завдяки цьому місцеві жителі навчилися жити в мирі з природою, а не бездумно її експлуатувати. Тут є цілі поля вітряків, що виробляють енергію, величезні теплиці, де цілий рік вирощують квіти, овочі і фрукти, які користуються попитом і далеко за межами Нідерландів.

Showing 1–12 of 16 results

Вікенд в Амстердамі + Берлін та Прага!

Від 118 євро 5 днів
Детальніше
тур в Амстердамі

Мить щастя в Амстердамі

Від 128 євро 5 днів
Детальніше

Must seе – Amsterdam або 2 дні в Амстердамі!!!

Від 138 євро 6 днів
Детальніше
Тур в Амстердам

Пікнічок в Амстердамі – 2 дні в Амстердамі + Прага

Від 155 євро 6 днів
Детальніше

Амстердам та Париж… запалив та привабив…

Від 183 євро 7 днів
Детальніше
тур в Амстердам

Зустрінемось в Амстердамі + парк “Кекенхоф”!!!

Від 186 євро 6 днів
Детальніше
тур в Амстердам

Амстердам – ковток свободи 2 дня в Амстердамі + Берлін і Прага

Від 200 євро 6 днів
Детальніше

Від Ван-Гога до Ейфеля: Амстердам-Париж

Від 215 євро 7 днів
Детальніше
тур в Амстердам

Вітаю, милий… або 3 дня в Амстердамі!

Від 236 євро 7 днів
Детальніше
тур в Амстердам

Жага пригод Амстердам, Париж + Діснейленд

Від 241 євро 8 днів
Детальніше

Амстердам… Forever 3 дні в Амстердамі + Варшава і Берлін

Від 255 євро 7 днів
Детальніше
тур в Амстердам

Амурний тиждень в Амстердамі і Парижі!!!

Від 261 євро 7 днів
Детальніше

Про самих голландців дуже яскраво говорить такий нюанс, як відсутність фіранок на вікнах, адже місцеві вважають, що якщо нема чого приховувати, то і завішувати вікна сенсу немає. Це мирна, вільна і відкрита країна в якій неможливо заблукати бо скрізь встановлені покажчики на декількох мовах.

Що подивитися в Нідерландах?

Для любителів живопису найважливішим пунктом плану подорожі по Європі буде Амстердам. Там розташований Державний художній музей Rijksmuseum, який можна назвати справжньою скарбницею, що дозволяє отримати насолоду від шедеврів Рембрандта, повними світла і краси картинами Халса, Вермеєра. Щоб повною мірою відчути задоволення від мистецтва золотого століття живопису краще купити аудіогід на зрозумілій мові. Ще одним музеєм який неможливо пропустити є музей Ван Гога з його похмурим і темним мистецтвом.

Амстердамська Палацова площа відома ще як площа Дам, і сама по собі гарне місце і відкриває двері Королівського музею, в якому можна подивитися на історичні цінності та артефакти Голландії.

Важливо! Музеї в Нідерландах забороняють фотографувати або знімати всередині.

Для любителів прогулянкових екскурсій місто може запропонувати цікаві міні-тури по каналах Амстердама. Подивитися чудові різнокольорові будиночки, вулиці і парки з іншого ракурсу буває не менш цікаво, ніж на живопис або історичні пам’ятники. Що до архітектури, то прогулюючись подалі від центру можна побачити яскраву архітектуру і неможливо сказати, що вражає сильніше «вузькі» вдома або «падаючі» споруди, які тримаються тільки за рахунок сусідніх стін або акуратні будиночки на воді.

Амстердам – ​​це не тільки культурна столиця Нідерландів, але ще і місто, в якому є злачні місця. Наприклад, вулицю Червоних ліхтарів варто відвідати хоча б для того, щоб подивитися на численні кафешопи, вітрини секс-шопів і недвозначні вітрини пропонують цілком певні послуги.

Природа в Нідерландах напрочуд гарна, але типова з млинами, лугами, сонечками і овечками на заливних луках. У сезон варто заїхати помилуватися на знаменитий парк Кейкенхов (Весняний парк), який виглядає як квіткова феєрія з мільйонами і мільйонами червоних, і не тільки, тюльпанів, гіацинтів і нарцисів.

Якщо хочеться, усамітнення і спокою, то відмінним варіантом буде Гаага. Це місто в повній мірі втілює дух старої Європи в кращих її проявах. Тут варто відвідати муніципальний музей Маурцхейс, прогулятися на трамваї, побувати в парку-музеї під відкритим небом Мадюродам.

Поруч зі столицею знаходиться міні-село Заансе Сханс, яка, не дивлячись на розміри є «живою» і дуже колоритною. Для туристів в ній є все і навіть можна взяти човник і проїхатися по озеру, зайти в місцевий ресторанчик і скуштувати істинно голландські страви.