Автобусні тури в Грецію

Греція – перлина Середземномор’я, що об’єднує приголомшливу давню історію, культурні традиції і чудову природу. Саме Греція вважається колискою античної цивілізації, батьківщиною Олімпійських ігор, країною, де міфологія досі вважається важливим культурним спадком.

Греція – країна запального сіртакі і приємних вечорів на пляжі, таверн з дуже смачною їжею і руїн древніх будівель, кращого оливкового масла і смаженої на вугіллі баранини. Тут величезна кількість пам’ятників світової культури, первозданна краса безлічі островів і гірських долин.

Showing all 9 results

Автобусний тур в Грецію

Моя гірська симфонія

Від 181 євро 6 днів
Детальніше
тур в Грецію

Олімпійський привіт

Від 213 євро 8 днів
Детальніше
тур в Грецію

Бажана Греція

Від 249 євро 9 днів
Детальніше
тур в Грецію

Музика прибою

Від 286 євро 10 днів
Детальніше
тур в Грецію

А я на морі… в Греції!

Від 291 євро 10 днів
Детальніше
тур в Грецію

Під прапором Греції

Від 333 євро 10 днів
Детальніше
тур в Грецію

Сієста у греків

Від 378 євро 11 днів
Детальніше
тур в Грецію

Літні враження про Грецію

Від 511 євро 14 днів
Детальніше
тур в Грецію

Подорож крізь часи! Італія + Греція

Від 513 євро 14 днів
Детальніше

Що подивитися в Греції?

Відпочити в Греції – значить отримати задоволення від дивно гарної природи і побачити окрему віху розвитку всього людства. Практично вся країна представляє інтерес для туристів, але найбільш відвідуваними регіонами вважаються:

  • по історико-культурному напрямку – Афіни, острів Корфу, Дельфи, острів Крит;
  • як пляжний відпочинок – півострів Халкідікі, острови-курорти Санторіні, Крит, Парос, Міконос;
  • як центри паломництва християн – Метеорських монастирі, Свята гора Афон, візантійські пам’ятники Салонік (Базиліка Святого Дмитра і Святої Софії, пр.).

Багато пам’ятники культури в Греції занесені до переліку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО. Варто також відзначити, що країна є саме що туристичної, тому вся інфраструктура заточена під цей варіант розвитку особливо в Афінах.

Афіни – древня і звичайно сучасна столиця Греції. Звідси, з міста богині мудрості, пішла вся сучасна культура, яка оточує нас і до цього дня. Тут розташовані такі відомі по всьому світу пам’ятки як Акрополь, Храм Гефеста, Парфенон, Театр Діоніса та ін.

Ще одним цікавим напрямком для автобусних турів з України в Грецію є місто Салоніки. Тут варто зазначити, що потрапити в Грецію на автобусі можна через Румунію чи Болгарію, де швидше за все буде хоча б одна зупинка, передбачена програмою. Далі самі Салоніки, де можна відчути справжній «грецький» відпочинок. Кінцевим пунктом такого подорожі може стати, наприклад, Албанія або Туреччина.

Варіанти турів до Греції

  1. Автобусні тури з відпочинком на морі. Це бюджетний і досить популярний вид відпочинку, який може обмежуватися відвідуванням тільки цієї дивовижної бригади чи бути частиною великого туру з заїздом в кілька країн. Причому маршрут завжди планується так, щоб рух по дорогах було максимально приємним.
  2. Екскурсійні тури в Грецію. Цей варіант більшою мірою спрямований на перегляд історичних пам’яток і тільки невелика частина туру присвячується пляжного відпочинку.

Особливості відпочинку в Греції

Практично на всі в Греції цінник буде вище, ніж в Україні. Але якщо порівнювати з іншими південно-європейськими країнами, то навпаки тут буде дешевше.

У Греції є більше 50 портів для яхт і майже 15 тисяч місць швартування, що надають послуги причалу, заливання палива і прісної води, надання електрики, зв’язку, і ремонту. Тому при бажанні помандрувати однією з численних морських екскурсій не складе труднощів.

Що привезти і що спробувати в Греції?

Кожен, кому вдалося відвідати Грецію – країну з унікальною культурою і дуже привітними людьми – хоче забрати з собою в подарунок її частинку. Якщо бути більш точним, звідси хочеться відвезти практично все, але особливо варто відзначити:

  • оливки і оливкова олія;
  • справжній сир «Фета», приготований з овечого та козячого молока;
  • мед, причому особливо смачний і якісний проводиться на пасіках Криту, Родосу і острова Тасос;
  • солодощі (пахлава, козинаки, шоколад);
  • алкоголь – виноградну горілку Раки, анісову горілку Узо, особлива настоянка Метакса, а також одна з найсмачніших грецьких вин.

Крім того, враження про країну буде не повним, якщо під час подорожі не спробувати національну кухню в місцевих закладах, тим більше, коли мова йде про Грецію. Греки люблять, а головне, вміють готувати, перетворюючи національні грецькі страви на витвір мистецтва. Дуже корисного і здебільшого дієтичного мистецтва!