Автобусні тури в Чорногорію

Як країна – Чорногорія всього лише маленьке затишне цятка на мапі світу. Але за значимістю вона справжній екологічний заповідник Європи. Унікальні мальовничі пейзажі, кришталево чиста вода, нескінченні піщані пляжі – це лише мала частина чуда незайманої природи, що може подарувати ця балканська країна.

Чорногорія незважаючи на свої невеликі розміри різноманітна і готова запропонувати не тільки пляжний відпочинок, але також цікаві, вкрай пізнавальні екскурсії. Узбережжя країни може похвалитися розсипом старовинних містечок, а в глибині знайдуться сотні середньовічних монастирів, стародавніх фортець і безліч інших культурних пам’яток, які збереглися, незважаючи на безліч воєн, що прокотилися через цю землю і досі підтримуваних в ідеальному стані.

Showing all 9 results

тур в Чорногорію

2021 Усміхнись, ми в Монтенеґро

Від 119 євро 5 днів
Детальніше

2021 Модний вікенд! Дубровник + Будва

Від 126 євро 5 днів
Детальніше

2021 Літо на Балканах: Чорногорія, Албанія, Македонія

Від 165 євро 7 днів
Детальніше
тур в Чорногорію

2021 Знайомтесь, Чорногорія! або Там, де починається Море

Від 173 євро 6 днів
Детальніше

2021 Чудеса Балкан: Чорногорія + Албанія + Македонія!

Від 196 євро 7 днів
Детальніше
тур в Чорногорію

2021 Максимум вражень Хорватія + Чорногорія + Албанія

Від 218 євро 6 днів
Детальніше

2021 Мій маленький рай – Чорногорія! (8 днів, з них 5 ночей на морі)

Від 223 євро 8 днів
Детальніше
тур в Чорногорію

2021 Тренд року – Чорногорія! відпочинок на Адріатичному узбережжі… (10 днів, з них 7 ночей на морі)

Від 281 євро 10 днів
Детальніше

2021 Більше ніж море – відпочинок в Чорногорії… + Хорватія та Сербія!

Від 341 євро 11 днів
Детальніше

Якщо ви вперше плануєте відпочинок в цій країні, то рекомендуємо Котор здатний подарувати італійський колорит, але в живій чорногорської манері. Одним з кращих найбільших курортів країни вважається Будва. Він же є культурним центром всієї країни з активною театральної і фестивальної життям. Якщо хочеться відпочити від стовпотворіння туристів або відпочити сім’єю, то Тіват, селища Бечічі і Рафаиловичи точно припадуть вам до душі. Для любителів вишуканого відпочинку в Чорногорії є справжній острів-готель – Святий Стефан, який з’єднаний з «великою землею» вузьким перешийком.

Коли варто їхати в Чорногорію?

Чорногорія – це відмінний адріатичний курорт, який може запропонувати середню температуру повітря влітку близько 270С, взимку – 120С. Однак це всього лише сухі статистичні дані. Ми ж радимо орієнтуватися на особисті переваги. Якщо хочеться галасливого жаркого відпочинку, то вибирати потрібно пік туристичного сезону. Для Чорногорії – це кінець липня-серпень. Якщо в перевагах єднання з собою і мінімальне людське оточення, то Монтенегро в травні або вересні – це оптимальний вибір. В такий час, міста вже покинула основна маса туристів, але місцеві і любителі спокійного відпочинку, все ще можуть отримати насолоду від краси природи і теплими днями.

Що подивитися в Чорногорії?

Культурно-історична спадщина в Чорногорії досить різноманітне, як, втім, і у всій «старій» Європі. Тут для кожного знайдеться щось, чим можна задовольнити інтерес.

  • Протоісторіческій період. Червона скеля, Беран-карст, Готовуша.
  • Іллірійськими-романський період. Залишки цієї матеріальної культури не дуже вивчені, але є вкрай цікаві представники в містечках Бар, Улцинь, Медун, Котор, Рисан, Дукля.
  • Середньовічні пам’ятники культури. Найвідомішими представниками є: Монастир Морача (ХІІІ ст.), Которська соборна церква Святого Тріпуна (ХII ст.), Цетіньській монастир і монастир Джурджеві Ступові, монастирі Святої Трійці, Півській, Савіна (з церквою Святого Сави), Острог. Своєрідною красою відрізняється церква Госпа В Боке.
  • Пам’ятники писемності. Найстаріший такий пам’ятник – Літопис попа Дуклянина (ХII ст.) Створена в Барі і базується на багатій традиції Дуклянський-зетського держави. Євангеліє князя Мирослава (найдавніша зі збережених книг), десятитомної збірник латинських документів в зборах Монтенегріна Монумента. Друкарня Црноєвіча, перша на території Європи. Бібліотека Цетіньського Монастирського музею.
  • Ісламська архітектура, що залишилася як пам’ятник багатовікової боротьби з турками за свободу. Мечеті, куранти, до сих пір працюють лазні, численні фортеці – Канлі-вежа, Лесендро, Мамула і багато-багато інших.

Які б з екскурсій по Чорногорії ви не вибрали, поїздка точно буде атмосферної, а доповнити її завжди можна національними делікатесами -пршутом, негушський сиром і сухим чорногорським вином.