Автобусні тури в Албанію

Албанія – мальовнича, дуже сонячна, але загадкова країна, яка більш ніж на третину вкрита густими лісами. Пляжний сезон в країні триває з квітня по жовтень, але навіть незважаючи на це сюди поки не спрямований настільки великий туристичний потік, як в інші країни Європи і для цінителів це може стати вирішальним фактором.

Албанія славиться чистими доглянутими пляжами, численними озерами з кришталевої водою і неймовірними природними ландшафтами. Тому відпочинок тут буде анітрохи не гірше, ніж в сусідній Греції або Чорногорії.

Showing all 2 results

Теплі літні деньочки! Відпочинок на морі в Албанії

Від 278 євро 13 днів
Детальніше
тур в Албанію

В активному пошуку або подорож з настроєм… Дубровник + Будва

Від 338 євро 11 днів
Детальніше

Відпочивати в Албанії можна як в стандартному «пляжному» варіанті на березі Адріатичного або Іонічного морів, а також в активному форматі, що дозволяє крім прийому водних і сонячних ванн, ознайомиться з унікальною місцевою культурою і традиціями. Тут є багато цікавого, адже на албанських вуличках мирно сусідять – мусульманські мечеті і православні храми, руїни древніх міст і занедбані перші фабрики. При цьому всі на тих же вулицях розташовуються нові ультрасучасні будівлі, готелі і цілі курортні області з найвищим рівнем сервісу.

Відзначимо, що все більша кількість туристів вибирають саме автобусні тури для подорожі по Європі з заїздом в Албанію.

Що варто подивитися в Албанії?

Якщо подорож планується в форматі автобусного туру, то відмінним знайомством з природою країни стануть національні парки, каньйони і Орхідское озеро, яке є справжнім «дивом» Албанії.

Ну а культурна програма – це можливість потрапити на екскурсії по історичних місцях і об’єктах культури, розкиданим по різних містах країни. Найбільшою популярністю серед туристів користуються:

  • Тирана. Столиця країни і місце осередку культурного життя Албанії. Тут розташована мечеть Етхем, Національний музей історії, площа Скандеберга, Годинникова вежа, безліч цікавих старовинних будівель на центральній вулиці і середньовічний замок Петрела. Забудова здебільшого міста – це колоритні східні споруди в той же час є сусідами з акуратними стилізованими європейськими будиночками. Крім того, столична архітектура зберегла чималу кількість будівель радянської епохи, але для того щоб вони не виглядали занадто сіро і буденно такі будівлі пофарбували в яскраві соковиті кольори. Зупиняючись в Тирані варто відвідати мальовничий Ботанічний сад. Панораму міста можна подивитися з висоти пташиного польоту, тому варто звернути увагу на екскурсійний підйом на гору Дайті.
  • Дуррес. Вражаюча мозаїка Орфея на стіні старовинного будинку, римські лазні, стародавні акведуки, мечеть Фатіха, збережена частина Римського амфітеатру, де проводилися справжні гладіаторські бої – все це можна побачити в цьому відносно невеликому місті, який по культурно-історичного «наповненню» може позмагатися навіть з столицею держави. Крім того, Дуррес розташовується на березі Адріатичного моря, завдяки чому можна поєднати приємне проведення часу на пляжі і пізнавальний екскурсійний маршрут.
  • Берат. Це вкрай цікаве місто з точки зору вивчення історії, адже йому більше двох тисяч років, і він зберіг свою унікальну стародавню архітектуру, незважаючи на безліч воєн, що прокотилися по цих країв. Тут розташовуються руїни фортець, мусульманські святині і християнські церкви. Практично кожен другий архітектурний об’єкт на території Берат є пам’яткою або має історичну цінність. А ще цей відносно невелике місто славиться чудовими природними краєвидами і найчистішим повітрям. Недарма багато приїжджих стали величати місто «Албанської Швейцарією».