Автобусні тури Європою

Автобусні тури в Європу – це організовані групові поїздки на зручних туристичних автобусах по країнам ЄС з чітко спланованим маршрутом і попередньо сформованими термінами. Протягом всього такого туру туристи поживають в різних готелях в контрольних точках (основних містах), що зустрінуться по шляху проходження.

Завдяки автобусним турам можна кожен раз відвідувати нові міста, країни або навпаки їздити туди де вже сподобалося. Можна дізнаватися багато нового, дивно цікавого. Можна навіть здійснювати свої мрії. Досить вибрати відповідний за датою, вартості та напрямку варіант. А це дуже просто! Адже пропозицій просто величезна кількість.


Showing 1–12 of 197 results

Тур в Краків

Краківський Вояж!

Від 33 євро 2 дні
Детальніше

2021 Сербські мотиви

Від 33 євро 4 дні
Детальніше
тур в Краків

Автобусний тур в Краків

Від 38 євро 4 дні
Детальніше
тур в Румунію

2021 Румунія – любов з першого погляду

Від 45 євро 4 дні
Детальніше
тур в Чехію

Приємний вікенд у Празі

Від 49 євро 4 дні
Детальніше
тур в Австрію

2021 Ключ в Європу : Будапешт + Відень

Від 55 євро 4 дні
Детальніше
тур в Угорщину

2021 Будапешт – мій найкращий вікенд!

Від 55 євро 4 дні
Детальніше
тур в Австрію

2021 Відень неперевершений!

Від 55 євро 4 дні
Детальніше
тур в Будапешт

2021 Вікенд в Будапешт! + Хевіз!

Від 61 євро 4 дні
Детальніше
тур в Автсрію

Празьке дежавю Прага + Відень

Від 63 євро 4 дні
Детальніше
тур в Прагу

2021 Прага та Дрезден #нашілюдивсюди

Від 65 євро 4 дні
Детальніше
тур в Прагу

Вихідний! I love Еurope Краків, Прага, Відень

Від 68 євро 4 дні
Детальніше

Автобусні тури по європейських країнах – це демократичний за ціною і вкрай популярний серед українців варіант туризму. Що зовсім не дивно, адже Україна є сусідом по суші відразу з сімома країнами Європи. Більш того ці кордони саме сухопутні, що відкриває найширші можливості для самих різних за напрямками подорожей. Екскурсії для таких турів підбираються залежно від маршруту і особливостей запланованих переїздів.

Основні витрати, які очікують туриста в автобусному турі в Європу:

 1. Ціна квитків на проїзд.
 2. Медичне страхування. Зазвичай це варіант групового страхування, але завжди є можливість окремо застрахувати своє здоров’я або збереження багажу. Базова страховка за ціною зазвичай не перевищує 100-200 грн.
 3. Харчування. У стандартний варіант автобусного туру зазвичай входять тільки сніданки. Якщо вимагає додаткове харчування (обід, вечеря), то воно купується на місці в готелі. Але простіше харчуватися в ресторанах або кафе. В середньому в європейських країнах можна легко перекусити і на 5-10 євро, повноцінне харчування обійдеться в 25-50 євро. Крім того, завжди можна купити перекус в місцевих магазинчиках, що буде значно дешевше харчування в ресторані.
 4. Ціни на вхід в музеї, картинні галереї, замки та інші туристичні місця зазвичай вказані в описі кожного конкретного туру.
 5. Ціни на факультативні та додаткові екскурсії, які не входять у вартість туру, але можуть бути цікавими, зазвичай також вказані в описі кожного конкретного туру.

В цілому на багатьох туристичних форумах курсує ідея того, що в поїздку варто брати суму рівну вартості самого туру або прочитувати суму не менше 50 євро за 1 людину в день. Однак це зовсім не аксіома. Все індивідуально і скільки брати в поїздку грошей вирішувати тільки вам.

Особливості автобусних турів до Європи без відпочинку на морі

Залежно від наявного бюджету і наявності вільного часу на відпочинок, можна вибрати відповідний автобусний тур тривалістю від 3-х до 20 днів. Звичайно для тих, хто живе не у Львові, слід закладати ще два дні на поїздку до місця відправлення. В цілому вибір турів ділитися на:

 1. Короткострокові автобусні тури до Європи. Тривалість 3-5 днів. Такі тури нерідко називають поїздками вихідного дня. За час подорожі заїзд здійснюється в один або два міста ближче до кордону з Україною. В українців із західної частини нашої країни особливою популярністю користуються тури в польські Варшаву і Краків, австрійську Відня, словацьку Братиславу, угорський Будапешт.
 2. Середньострокові автобусні тури до Європи. Тривалість 6-12 днів. Максимально популярна і варіативна різновид подорожей. В такому форматі є можливість відвідати не менше 2-4 країн і до десятка різних міст за один заїзд. Актуальні напрямки для середньострокових турів:
  • північно-західний напрямок: Старт з України, через Польщу, потім в центральну і північну Німеччину або країни Бенілюкс, або Прибалтійські країни;
  • західний напрямок: Старт з України, через Польщу або Словаччину, потім Південна Німеччина, Австрія, центральна і північна Франція, Чехія;
  • юго-западное направление: Старт из Украины, через Венгрию, затем в Италию или Черногорию, Хорватию или Черногорию, южную Францию или Испанию;
  • южное направление: Старт из Украины, через Румынию, затем в Болгарию, Грецию или Румынию.
 3. Тривалі автобусні тури до Європи. Тривалість 12-21 день. Це унікальний варіант подорожі, адже є можливість потрапити на максимально цікавий і інформативний тур. Однак це досить виснажливий варіант подорожі. Тому виїжджаючи в довгий автобусний тур потрібно дуже ретельно продумати всі нюанси: що взяти з собою, які екскурсії відвідати і що пропустити, як спланувати відпочинок і т.д. Тільки в цьому випадку при мінімальній втоми від подорожі можна отримати максимум задоволення. У напрямку такі тури зазвичай здійснюються в Португалію, Англію, Ірландію або країни Скандинавії, але з розширеною програмою в Італії, Іспанії, Франції. Звичайно, організатор туру завжди намагається щоб довгий автобусний тур був спланований так, щоб протягом поїздки тур група отримала можливість потрапити на найцікавіші екскурсії, а самі переїзди були мінімально нудними і не особливо довгими. Керівниками для таких груп як правило призначаються досвідчені «наїжджені» співробітники, які готові на всьому протязі туру підтримувати туристів в продуктивному настрої.