У Єгипті забороняють дайвінг!

Звертаємо вашу увагу на те, що в зв’язку з постановою уряду Південного Синая, з метою захисту коралових рифів, з 1 листопада 2019 заборонена організація дайвінгу з усіх видів човнів і кораблів.

Всі морські прогулянки будуть проводитися без занурення, з організацією снорглінга (плавання з маскою) максимум 3 зупинки під час поїздки.
Як ви знаєте, в Єгипті є строгі правила по відношенню до коралових рифів, порушення яких веде до накладення штрафу від 200 $.

З 1 листопада 2019 правила посилюються з метою зберегти корали і захистити від руйнування. За даними влади єгипетської провінції Південний Синай вводиться заборона на дайвінг і снорклінг з усіх видів суден.

Палата дайвінгу та морського туризму провінції Південний Синай повідомляє, що ця заборона поширюється на занурення несертифікованих дайверів з кораблів. Територія заборони охоплює все східне узбережжя Синайського півострова, а саме такі курорти, як Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Нувейба і Таба.

Вартість занурення на курортах досить неоднозначна. У Шарм-ель-Шейху – від 40 до 180 $, Дахаб – 35-150 $.

Занурення з берега зі спеціальних майданчиків все ще є, однак де будуть розташовані ці майданчики ще не відомо. За попередніми даними, розташовуватися вони будуть навпроти готелів, які мають доступ до коралових пляжів.

Чіткої інформації про те, що веде за собою порушення нововведеного заборони немає. Однак в документі прописується, що дайвінг і снорклінг з усіх видів судів буде розглядатися як порушення Закону про природних заповідниках.

На численних інформаційно туристичних порталах йдеться про зміну програм екскурсій місцевих турагентств. Прогулянки на кораблях тепер будуть проходити без зупинки на коралових рифах.

У зв’язку з забороною, приймаючі компанії вводять в спектр своїх послуг навчання дайвінгу з офіційним оформленням сертифіката, який дозволить безперешкодно занурюватися на території коралових заповідників. Задоволення недешевое- за 4 дні навчання доведеться віддати близько 400 $.

Ознайомитись з нашими турами можна тут:
https://donkihot.com.ua/
Кращі пропозиції відпочинку тут і зараз. Кращі ціни, кращі місця, кращі готелі. Лайфхаки з відпочинку по всьому світу у нашому Telegram каналі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *